<p><span style="color: #000000;">ព័ត៌មានកំសាន្ត៖ <span style="font-size: 12px;">ថ្ងៃទី១ មេសា ២០១៧៖ កាលពីព្រឹកមិញនេះ វត្តមានតារាសម្តែងថៃ លោក </span><strong style="font-size: 12px;">Kunatip Pinpradab </strong><span style="font-size: 12px;">ដែលអ្នកគាំទ្រខ្មែរនិយមហៅថា</span><strong style="font-size: 12px;"> Nick</strong><span style="font-size: 12px;"> បានមកដល់ទឹកដីទីក្រុងភ្នំពេញជាមួយទឹកមុខដ៏ញញឹមប្រិមប្រិយ អមជាមួយសម្លេងស្រែកហ៊ោរកញ្ជ្រៀវពីសំណាក់អ្នកគាំទ្រ ទ្រហឹងពេញក្នុងអាកាសយាន្តដ្ឋានអន្តរជាតិភ្នំពេញតែម្តង។</span></span></p>
<p><span style="color: #000000;">យ៉ាងណាមិញ នៅរសៀលនេះដែរ លោក<strong>Nick </strong>នឹងធ្វើការបង្ហាញខ្លួនជាសាធារណៈនៅឯផ្សារទំនើបអ៊ីអនម៉ល ដើម្បីចូលរួមកម្មវិធី <strong>Nick Meet & Greet</strong> ដែលនាំមកជួនដោយភេសជ្ជៈ If។ ក្នុងកម្មវិធីនោះដែរ<strong> Nick </strong>នឹងចូលរូមកម្សាន្តក្នុងកម្មវិធីសប្បាយៗជាច្រើនដូចជា វគ្គ សំនួរចម្លើយ ការចាប់រង្វាន់ ការលេងល្បែងកម្សាន្ត និងការផ្តល់ជូនកាដូពិសេសពី<strong>Nick </strong>ថែមទៀតផង។</span></p>
<p><span style="color: #000000;">លើសពីនេះ អ្វីដែលកាន់តែពិសេសជាងនេះទៀតនោះគឺ លោកNick នឹងចាប់ដៃគូគ្នាជាមួយកំពូលតារាចម្រៀងប្រចាំប្រទេសកម្ពុជាគឺលោក<strong> ព្រាប សុវត្ថិ</strong> ដើម្បីច្រៀង និងរាំបទដែលកំពុងពេញនិយមបំផុតនោះគឺបទ <strong>“រាំអញ្ចេក” </strong>ប៉ុន្តែមុនពេលដែលចាប់ផ្តើមកម្មវិធីនៅល្ងាចនេះ លោក <strong>Nick </strong>ក៏បានហាត់សមរាំបទនេះ ជាមួយកូនរបស់ កំពូលតារាចម្រៀងលោក<strong> ព្រាប សុវត្ថិ</strong> ដើម្បីឲ្យក្បាច់រាំកាន់តែពិសេសនៅរសៀលនេះ។</span></p>
<p><span style="color: #000000;">មិនទាន់អស់នៅឡើយទេ អ្វីដែលសំខាន់ជាងនេះទៀតនោះ ក្រុមការងារភេសជ្ជៈIf នឹងធ្វើការSurprise លោក <strong>Nick </strong>ប៉ុន្តែសុំលាក់សិនណា ថា Surprise រឿងអ្វីនោះ។</span></p>
<p><span style="color: #000000;">ដូច្នេះ បើមិត្តៗអ្នកគាំទ្រចង់ដឹងច្បាស់ កុំភ្លេចជួបគ្នាជាមួយព្រឹត្តិការណ៍ដ៏ពិសេសដែលនាំមកជូនដោយ ភេសជ្ឋៈIf នៅផ្សារទំនើបអ៊ីអនម៉លចាប់ពីម៉ោង២រសៀលតទៅ។ មកឲ្យលឿនបន្តិចមកណា! ប្រយ័ត្នអត់បានមើលមុខ<strong>Nick</strong>ច្បាស់ណា!</span></p>
<p><span style="color: #000000;"><strong>សូមទស្សនាសកម្មភាពលោក Nick រៀនរាំបទ រាំអញ្ចេកទាំងអស់គ្នា៖ </strong></span></p>
<p><span style="color: #000000;"><img src="https://s5.kh1.co/73/736da28356f24a85703651c4cbe5193864fda8ad.jpg" alt="" /><img src="https://s4.kh1.co/f7/f7cc6a8cc518e2e3e57f6b659ecb810651db02df.jpg" alt="" /><img src="https://s4.kh1.co/fe/fe8a0828a32e92782c264ff5b96c5bd56f57c29c.jpg" alt="" /><img src="https://s5.kh1.co/d6/d6c1d08b54f9449460db279562413cb3669ca9fe.jpg" alt="" /><img src="https://s6.kh1.co/e0/e0e254ffa4a3099a530fcdb931750021bf2bc8d2.jpg" alt="" /><img src="https://s5.kh1.co/18/18b7994e2a9e8a03312f6467b96421d776640fa6.jpg" alt="" /><img src="https://s6.kh1.co/23/237d11b89886cf9f8ec53bf1400a1e08d3e8b49a.jpg" alt="" /><img src="https://s5.kh1.co/77/77e2a03d08659ff73244e7820aea2618ff2eed12.jpg" alt="" /><img src="https://s6.kh1.co/e9/e90d3ce133760f0f085c272a03c181acb4a79433.jpg" alt="" /><img src="https://s6.kh1.co/24/2424914d0fdf139e4c4bf070354dce91e5815bb0.jpg" alt="" /></span></p>
<p style="text-align: right;"><br /><span style="color: #000000;"><a href="https://www.khmerload.com/news/59923" target="_blank"><span style="color: #000000;">ប្រភព៖ខ្មែរឡូត</span></a></span></p>