ញាក់​សាច់.! ប៉ុប​ពី លេង​​មួយ​​ក្បាច់​នេះ ធ្វើ​ឲ្យ​ប្រុសៗ​ហៀរ​ទឹក​មាត់​គ្រប់ៗ​គ្នា.!
<p><span style="color: #000000;"><strong>(ភ្នំពេញ)៖</strong>&nbsp;តារាសម្តែង និង​ជាពិធីការិនី មានទម្រង់មុខស្រស់​ស្អាត និងបានធ្វើការដោះដូចង្កិះលេខ ក្លាយជាមនុស្ស​ស្រីពេញល​ក្ខណៈ កញ្ញា ប៉ុបពី ថ្មីៗនេះ បានធ្វើឲ្យទស្សនិកជន អ្នកគាំទ្រនិយ​មលេងបណ្តាញ សង្គមហ្វេសប៊ុកជាច្រើន បង្ហាញអារម្មណ៍ភ្ញាក់ផ្អើល យ៉ាងខ្លាំង ក្រោយពីលេចធ្លាយរូបថត ស្ទើរអាក្រាតកា​យ​របស់នាង ពាសពេញបណ្តាញសង្គមយក្ស ដែលធ្វើឲ្យមានការ​ភ្ញាក់ផ្អើល បន្តចែករំលែកពីមួយទៅ​មួយ ព្រោងព្រាត។</span></p> <p><span style="color: #000000;">រូបថត របស់តារាស្រី ដែលឆក់ប្រជាប្រិយភាពល្បីល្បាញ តាមរយៈតួសម្តែងជាមនុ​ស្សភេទទី​៣ នាង ប៉ុប ពី បានបង្ហាញវត្តមាន ជាមួយរូបរាងអាក្រាតកាយ ស្ទើរទាំងស្រុង គ្រាន់តែបិទបាំងក​ន្លែងសំខាន់ បន្តិចប៉ុណ្ណោះ ។ ប៉ុន្តែគេមិនបានដឹង ពីចេតនានៃការបង្ហោះរូបភាពនេះ ក្នុង​គោលបំណងអ្វីឡើយ។ ម្យ៉ាងទៀត គេពុំទាន់ដឹងទេថា វាជាចេតនារបស់ខ្លួននាងផ្ទាល់ ឬជាកា​រ​បង្កើត A​ccount ហ្វេសប៊ុកក្លែងបន្លំ រួចកាត់តភ្ជាប់ពីសំណាក់ក្រុមមនុស្សខិលខូច ដើម្បីបង្ខូច​កេរ្តិ៍ឈ្មោះនាង ឬយ៉ាងណាទេ។</span></p> <p><span style="color: #000000;">ជាមួយគ្នានឹងការបង្ហោះរូប បែបនេះ ប៉ុប ពី ក៏បានសរសេរថា &laquo;សុំ Post រូបមួយទៀត ឈប់ហើយ!&raquo; ។ ​Khmer​talking មិនអាចសុំការបកស្រាយពីនាង ប៉ុប ពី បានទេ នៅព្រឹកថ្ងៃទី​០៨​ខែមេសានេះ។</span></p> <p><span style="color: #000000;">នាពេលកន្លង មកទស្សនិកជនធ្លាប់តែ បានទស្សនាជាមួយការបង្ហាញរូបរាង កាយអាក្រាត រប​ស់តារាបរទេស ដែលគេគិតថា ការថតរូបអាក្រាត កាយទាំងស្រុង នេះជារឿងធម្មតា។ តែថ្ងៃនេះ នឹ​ងនាំអារម្មណ៍ប្រិយមិត្ត ទស្សនិកជទៅទស្សនារូបភាព នាង ប៉ុប ពី តារាភេទទី៣របស់ខ្មែរ ថតអាក្រាតកាយបែបអឺរ៉ុបវិញម្ដង តើទស្សនិជនយល់ យ៉ាងណាដែរ?</span></p> <p><span style="color: #000000;"><img src="http://image.freshnewsasia.com/2016/019/03/fn-2016-04-08-14-42-14-1.jpg" alt="" width="730" /></span></p> <p><span style="color: #000000;"><img src="http://image.freshnewsasia.com/2016/019/03/fn-2016-04-08-14-42-32-1.jpg" alt="" width="730" /></span></p> <p><span style="color: #000000;"><img src="http://image.freshnewsasia.com/2016/019/03/fn-2016-04-08-14-42-32-2.jpg" alt="" width="730" /></span></p> <p><span style="color: #000000;"><img src="http://image.freshnewsasia.com/2016/019/03/fn-2016-04-08-14-42-32-3.jpg" alt="" width="730" /></span></p> <p><span style="color: #000000;"><img src="http://image.freshnewsasia.com/2016/019/03/fn-2016-04-08-14-42-32-4.jpg" alt="" width="730" /></span></p> <p><span style="color: #000000;"><img src="http://image.freshnewsasia.com/2016/019/03/fn-2016-04-08-14-42-32-5.jpg" alt="" width="730" /></span></p> <p>&nbsp;</p> <div id="news_detail" class="postcontainer"> <p style="text-align: right;"><span style="color: #000000;">ផ្តល់សិទ្ធដោយ ៖ ខ្មែរថកឃីង</span></p> </div> <div class="detail_bottom_function"> <div class="facebook_like"></div> </div>